پله گرد

پله گرد

پله‌ها و یا پلکان عنصری بیش از عناصر پیش پا افتاده هستند. بنابراین، پلکان و یا پله گرد دوبلکس جدا از اجرای وظیفه به عنوان برقراری ارتباط مابین دو طبقه، ایفاگر نقش نقطه کانونی دکوراتیو نیز هستند.

طراحی پلکان و پله گرد دوبلکس به عنوان نقطه کانونی نمودی از اصالت و شخصیت دکوراسیون فضای مد نظر می‌باشد. از این رو، امروز شاهد انواع متعددی از پلکان در متریال‌، اشکال و ابعاد گوناگون هستیم.

اگر به طراحی کلاسیک علاقه مند هستید، از پله گرد دوبلکس مارپیچ استفاده کنید. این پله گردهای کلاسیک هرگز از مد نمی‌افتند و همچنان جزئی از خانه‌های قدیمی کوچک یا بزرگ به شمار می‌روند.

امروزه طراحی پله گرد دوبلکس مارپیچ بسیار متنوع می‌باشد و بنا به سلیقه مشتریان، نوع سازه و دکوراسیون منازل ساخته و اجرا می‌شوند.

در ادامه نمونه هایی از ساخت پله گرد را توسط مجموعه آوا استپ مشاهده میکنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


گروه صنعتی آوا استپ سازنده مدرن ترین سازه های فلزی و پله پیچ های فلزی با بیش از بیست سال سابقه درخشان در این امر امروزه به عنوان یک گروه قدرتمند در زمینه طراحی ، ساخت و نصب انواع پله پیچ ، پله معلق ، پله گرد  مارپیچ ، پله گردون ، متناسب با فضای موجود و سلیقه مشتری فعالیت می کند ، همچنین در شرکت ما در طول این مدت سعی بر این بوده تا با بکارگیری نوآوری و بهره گیری از اصول مهندسی ضمن افزایش کیفیت پله های پیچ و تنوع محصولات هزینه تمام شده آنها نیز به حداقل برسد.