پله های گرد بتنی

پله های گرد بتنی

از پله‌ها در همه‌ جا و به‌ ویژه در ساختمان‌هایی که چندین طبقه وجود دارد استفاده می‌شود و ازاین‌ رو پله گرد بتنی  بخشی جدایی‌ ناپذیری در هر ساختمان است. بسیاری از مردم برای ساختن پله‌ ها در منازل خود از بتن استفاده می‌کنند زیرا این محصول طبیعی است و می‌توان با استفاده از آن طرح‌ های شگفت‌ انگیز و چشمگیری را برای محیط و فضای خانه ایجاد کرد. بتن یک وسیله ساخت‌ وساز بادوام و همه‌ کاره است که به‌ طور گسترده‌ ای برای اهداف مختلف ازجمله راه‌ پله‌ها استفاده می‌شود. راه‌ پله‌های بتنی معمولاً در ساخت‌وسازهای تجاری و خانگی مورداستفاده قرار می‌گیرند و نحوه ساخت و طراحی آن‌ها با یکدیگر متفاوت است.

اما در میان انواع پله‌ های بتنی ازجمله پله یک‌ طرفه مستقیم، پله بتنی دوطرفه و غیره بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که از پله‌ های گرد بتنی در معماری ساختمان خود استفاده کنند در ادامه مطلب تصاویری از پل های بتنی خواهیم دید.

 

 

a6b00f530214cb3aee6879668fc1f5dc
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


گروه صنعتی آوا استپ سازنده مدرن ترین سازه های فلزی و پله پیچ های فلزی با بیش از بیست سال سابقه درخشان در این امر امروزه به عنوان یک گروه قدرتمند در زمینه طراحی ، ساخت و نصب انواع پله پیچ ، پله معلق ، پله گرد  مارپیچ ، پله گردون ، متناسب با فضای موجود و سلیقه مشتری فعالیت می کند ، همچنین در شرکت ما در طول این مدت سعی بر این بوده تا با بکارگیری نوآوری و بهره گیری از اصول مهندسی ضمن افزایش کیفیت پله های پیچ و تنوع محصولات هزینه تمام شده آنها نیز به حداقل برسد.