پله های لوکس و مدرن

پله های لوکس و مدرن

در طراحی و دکوراسیون خانه های فوق العاده مدرن, از راه پله استفاده می شود. ایده های بسیاری برای طراحی مدل راه پله برای این منازل وجود دارند. در این مطلب با طراحی لوکس و خلاقانه چندین مدل از راه پله های جدید آشنا می شویم.

طراحی خلاقانه مدل راه پله منازل

امروزه داخل بسیاری از خانه ها, راه پله وجود دارد. به منظور زیبایی هرچه تمام تر این خانه ها, از مدل های راه پله لوکس و خلاقانه استفاده می شود. در واقع این راه پله ها می توانند جذابیت منزل را دو چندان کنند. در ساخت راه پله ها می توان از انواع مختلفی از مصالح استفاده نمود. در اغلب خانه های دوبلکس مدل راه پله های مدرن طراحی می شود. راه پله خانه های دوبلکس می توانند بدون حفاظ یا با حفاظ باشند. همچنین در ساخت آن ها می توان از انواع چوب ها یا فلزات استفاده نمود. در برخی از خانه های دوبلکس نیز مدل راه پله شیشه ایی طراحی می شود. هر یک از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد. با توجه به دکوراسیون داخلی خانه های  دوبلکس و مدرن, هر یک از این نمونه راه پله ها را می توان انتخاب نمود. تصاویر زیر نمونه هایی از این راه پله ها را نشان می دهد.

همانطور که مشاهده می کنید اجرای متفاوت این راه پله ها موجب زیبایی بسیار زیاد این راه پله ها شده است. استفاده از حفاظ های چوبی, شیشه ایی, فلزی در این راه پله ها به چشم می خورد. اندازه این راه پله ها متفاوت بوده و با توجه به فضای خانه انتخاب شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


گروه صنعتی آوا استپ سازنده مدرن ترین سازه های فلزی و پله پیچ های فلزی با بیش از بیست سال سابقه درخشان در این امر امروزه به عنوان یک گروه قدرتمند در زمینه طراحی ، ساخت و نصب انواع پله پیچ ، پله معلق ، پله گرد  مارپیچ ، پله گردون ، متناسب با فضای موجود و سلیقه مشتری فعالیت می کند ، همچنین در شرکت ما در طول این مدت سعی بر این بوده تا با بکارگیری نوآوری و بهره گیری از اصول مهندسی ضمن افزایش کیفیت پله های پیچ و تنوع محصولات هزینه تمام شده آنها نیز به حداقل برسد.