درباره ما

پله اسپیرال به راه پله‌هایی گفته می‌شود که حالت قوسی دارند و به صورت مارپیچ، طبقات را به یکدیگر متصل می‌کنند. اگر چرخش در پلکان ۳۶۰ درجه باشد مارپیچ می‌شوند. این پله‌ها، پله‌های زیبایی هستند که امروزه در خانه‌های مدرن و دوبلکس استفاده می‌شود. به این نوع پله، پله مارپیچ، پله گرد، پله حلزونی یا پله دوبلکس نیز گفته می‌شود

15-Enchanting-Rustic-Staircase-Designs-That-Youre-Going-To-Fall-In-Love-With-12

گروه صنعتی آوا استپ سازنده مدرن ترین سازه های فلزی و پله پیچ های فلزی با بیش از بیست سال سابقه درخشان در این امر امروزه به عنوان یک گروه قدرتمند در زمینه طراحی ، ساخت و نصب انواع پله پیچ ، پله معلق ، پله گرد  مارپیچ ، پله گردون ، متناسب با فضای موجود و سلیقه مشتری فعالیت می کند ، همچنین در شرکت ما در طول این مدت سعی بر این بوده تا با بکارگیری نوآوری و بهره گیری از اصول مهندسی ضمن افزایش کیفیت پله های پیچ و تنوع محصولات هزینه تمام شده آنها نیز به حداقل برسد.

بناهای قدیمی به جامانده، مبین این است که پله اسپیرال از قدیم مورد توجه معماران و طراحان داخلی بوده است. در بناهای اعیان قدیم، از این نوع پله‌ها استفاده می‌شد. امروزه در طراحی بناهایی که در آن‌ها زیبایی در الویت است، یکی از این مدل‌های پله مارپیچ را انتخاب می‌کنند. امروزه پله اسپیرال بیشتر در خانه‌های دوبلکس استفاده می‌شود. این راه پله‌های زیبا را در مکان‌های مختلفی نیز می‌توان اجرا کرد؛ از جمله راه پله‌ مراکز اداری، تجاری، ساختمان‌های ویلایی و مسکونی، نمایشگاه‌های اتومبیل و استخرها، هتل‌ها و رستوران‌ها. جنس این پله‌ها بسیار مهم است. هرگز در تولید آن از مواد لغزنده استفاده نمی‌کنند؛ چرا که امنیت این پله‌ها را به خطر می‌اندازد.

درباره ما


گروه صنعتی آوا استپ سازنده مدرن ترین سازه های فلزی و پله پیچ های فلزی با بیش از بیست سال سابقه درخشان در این امر امروزه به عنوان یک گروه قدرتمند در زمینه طراحی ، ساخت و نصب انواع پله پیچ ، پله معلق ، پله گرد  مارپیچ ، پله گردون ، متناسب با فضای موجود و سلیقه مشتری فعالیت می کند ، همچنین در شرکت ما در طول این مدت سعی بر این بوده تا با بکارگیری نوآوری و بهره گیری از اصول مهندسی ضمن افزایش کیفیت پله های پیچ و تنوع محصولات هزینه تمام شده آنها نیز به حداقل برسد.